Projekt a 3D Vizualizácia

icon

Naplánujeme Vám vašu vysnívanú záhradu

icon

Výstavba projektu vo vlastnej réžii

icon

Prinášame nové nápady na moderné riešenie stavieb

icon

Optimalizácia projektu pre každú peňaženku

Záhradný projekt

Plánujete realizáciu alebo rekonštrukciu Vašej záhrady či exteriéru? Naša spoločnosť na základe Vašich požiadaviek vypracuje projekt a 3D vizualizáciu rodinných záhrad, verejnej zelene a drobných stavieb nachádzajúcich sa v exteriéri, o všetko sa postará náš tím šikovných záhradných architektov. Splníme všetky Vaše sny a predstavy o krásnej záhrade, dodáme jej moderný vzhľad. Spoločne zosúladíme krásu, dizajn a záhrade či verejnému priestranstvu dodáme čaro, ktoré bude zodpovedať Vašim predstavám.

3D Vizualizácia

Vďaka záhradnému projektu a 3D vizualizácii dostane zákazník ideovú predstavu ako pokračovať pri tvorbe záhrad, priestranstiev a rôznych krajinárskych úprav. Naši architekti vďaka svojej odbornosti a moderným nápadom ponúknu najlepšie možnosti ako žiadaný priestor pretvoriť. V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Naša práca na dizajne krajiny

Cenník

Cenník

V cene projektu je: Virtuálna prehliadka záhrady - video do 3 minút, 10 fotografií, 2 sprievodné dokumenty, respektíve technické výkresy (legenda a pôdorys), 2 osobné konzultácie, 2 neobmedzené zoskupenia pripomienok a cenové ponuky na realizáciu záhradného projektu (posielané formou e-mailu cca týždeň po odovzdaní finálnej verzie záhradného projektu)

Zobraziť cenník