Hlavná stránka   /   Služby   /   DREVENÉ TERASY

DREVENÉ TERASY

Popis

Ponúkame kompletnú montáž terás z kvalitných drevín, ktoré vynikajú svojou odolnosťou, trvácnosťou a dokonalým vzhľadom.

Našou prioritou je kvalita a spokojnosť zákazníkov, preto spolupracujeme iba s najlepšími dodávateľmi materiálov, čo nám zaručuje vysokú kvalitu našej práce.

Zákazníkovi poskytujeme odborné poradenstvo pri výbere materiálu, vzorku im zvoleného typu materiálu, dodávku materiálu a ú montáž samotnej terasy.

Terasy z dreva sú krásnym exteriérovým prvkom, ktorý je ideálny pre rôzne kaviarne, bary či reštaurácie, ale hodí sa aj do rodinných či bytových domov.

Naša spoločnosť okrem kvalitne odvedenej práce poskytuje aj 5 ročnú záruku na práce a poskytuje kompletnú realizáciu drevených terás na kľúč.

Prioritou je pre nás kvalita a spokojnosť zákazníka.

Cena za m2 drevenej terasy:

Od 40 EUR za m2 bez DPH

(cena zahŕňa: montáž terasových dosiek vrátane príslušenstva , nastaviteľných retifikačných terčov , podkladových hranolov , nerezových skrutiek, L ukončovacieho profilu, terasové dosky podľa skladového výberu)

Pre vypracovanie presnej kalkulácie nás prosím kontaktujte (cena za m2 ma iba informatívny charakter).

Materiál: smrek, borovica, dlažkovica. (všetok materiál mame skladom v dĺžkach 2,3,4 m

Vlastnosti produktu

Odolný voči mrazu a soli Prírodný materiál Recyklovateľny materiál Odolnosť veľkej zaťaží Odolnosť voči teplu Pochôdzny materiál Odolnosť voči mrazu Mrazuvzdornosť Jednoduchý v oprave

V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu nás kontaktujte: