Hlavná stránka   /   Služby   /   TERASY Z WPC MATERIÁLOV

TERASY Z WPC MATERIÁLOV

Popis

Ponúkame Vám moderný progresívny stavebný materiál určený do exteriéru, ktorý je stále viac populárny. Je určený pre tých zákazníkov, ktorí uprednostňujú drevo, avšak boria sa s jeho vysokými nárokmi na údržbu, štiepením sa a stratou farby.

Materiál WPC si udržiava svoju farbu a takisto jeho kvalita sa časom nemení. Výrobky majú atraktívny dizajn a sú príjemné na dotyk, výhodou je tiež takmer bezúdržbová prevádzka.

Terasy z drevokompozitných materiálov WPC sú krásnym exteriérovým prvkom, ktorý je ideálny pre rôzne kaviarne, bary či reštaurácie, ale hodí sa aj do rodinných či bytových domov.

Životnosť WPC materiálu je až 20 rokov.

Naša spoločnosť Vám poskytne:

  1. odborné poradenstvo
  2. dodávku a kompletnú montáž na kľúč
  3. široký výber materiálov, farieb, a príslušenstva.
  4. výborný zákaznícky servis

Prioritou je pre nás kvalita a spokojnosť zákazníka.

Cena za m2 drevenej terasy:

Od 65 EUR za m2 bez DPH

(cena zahŕňa: montáž terasových dosiek vrátane príslušenstva , nastaviteľných retifikačných terčov , podkladových WPC hranolov (možnosť použitia hliníkových) , montážnych klipov T a skrutiek, L ukončovacieho profilu, terasovej dosky podľa skladového výberu)

Pre vypracovanie presnej kalkulácie nás prosím kontaktujte (cena za m2 ma iba informatívny charakter).

Materiál: drevoplast – odtieň podľa aktuálneho katalógu alebo výberu zákazníka.

Vlastnosti produktu

Recyklovateľny materiál Prírodný materiál Odolný voči mrazu a soli Odolnosť veľkej zaťaží Odolný voči vode Odolnosť voči teplu Odolnosť voči mrazu Mrazuvzdornosť Pochôdzny materiál Jednoduchá inštalácia Možnosť renovácie povrchu Zodpovedá kritériám CE

V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu nás kontaktujte: